İçeriklerin Kopyalanması Yasaktır.
Menu

Fatih Bozdemir

Fotoğrafçı

Merhaba Sevgili Çiftim,
Şuan da bunu okuduğunuza göre benimle beraber güzel anlarınızı özelleştirmek ve bir fotoğraf karesine baktığınız zaman o güne gitmenin güzzelliğini yaşamayı sevdiğinizi umuyorum ve hoşgeldiniz diyorum.

Bugünlere nasıl geldiğim hakkında kısa bir bilgi vererek ve neden beni seçmeniz gerektiği hakkında minik bir sağlama yapmak istiyorum.

Aslında küçük yaşta başlayan fotoğraf ilgim 2007 yılında bana bir fotoğraf makinasının vermiş olduğu özgüven ve ağır isteğim üzerine bu yolda ilerlemem gerektiğine karar verdim ve çalışmalara başladım.İlk olarak küçük çaplı işler vesikalık çekimleri derken öğrenmeye olan azmim ile kendimi geliştirmeye başladım.

Her işte olduğu gibi zor dönemlerde yaşadım fakat pes etmeden devam ettim.
Yılların geçmesi ve benim bu işe kendimi adamam sonucu 2013 Şubat ayında Foto Fatih ismi ile faaliyet göstermeye başladım.
Aynı yıl içerisinde yerli ve yabancı bir çok hocadan fotoğraf,ışık ve photoshop üzerine olan eğitimler aldım.

Teknolojik anlamda yeni yatırımlar yaparak daha kaliteli hizmet vermeye başladım.

2016 Şubat ayında kendi iş alanımı baştan aşağıya yenileyerek yeni yüzüyle FATİH BOZDEMİR FOTOĞRAF STÜDYOSU olarak faaliyet göstemeye devam ettim.

2018 Eylül ayında Çin’de düzenlenen Uluslararası PPAC-ASİ 2018 2. Yarı online fotoğraf yarışmasında ‘Yaratıcı Düğün Öncesi’ kategorisinde bir fotoğrafım 3. lük ödülüne layık görülmüştür.

Ve aynı dalda altı fotoğrafımda ‘4 silwer award’ – ‘2 bronze award’ derecesi almıştır.
Ayrıca ‘PPAC INTERNATIONAL EXCELLENT PHOTOGRAPHER’ yani MÜKEMMEL FOTOĞRAFÇI ödülünü aldım. Ailemi ve beni tercih eden tüm çiflerimi,müşterilerimi ve hatta hayatımı sürdürdüğüm yeri gururlandırmak beni mutlu etti.
Çıktığım bu yolda tüm çalışmalarım siz değerli müşterilerime daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek için çaba göstermekteyim.

Ve en büyük hedefim; fotoğraf çekimleri üzerine en kaliteli fotoğraf ürünleri sunarak,sektörde en iyi fotoğrafçılar arasında yer almaktır. Size özel çözümler üreterek beni hedeflerime taşımak sizlerin elinde.

Gülümseyerek Kalın…

FATİH BOZDEMİR
FOTOĞRAFÇI